O souborech

Soubory v hlavním programu

1.   LS Nitka, Písek - S. Kočvarová: Lovci mamutů, ohně a života
2.   MajTo, ZUŠ P. Ebena, Žamberk - K. Šefrna: Zelený příběh s modrým kocourem
3.   Za dveřmi, ZUŠ Chlumec nd Cidlinou - E. Lear, A. Přidal, soubor: Co se stalo u jezera Piplpopl
4.   Ženský amatérský spolek Homole - Studio ŽAS, Homole - L. Fuxová, S. Kočvarová: Kozí pohádka
5.   Tradiční loutkové divadlo Zvoneček, Praha - D. Kábrtová podle K. J. Erbena: Otesánek
6.   JOJO, ZUŠ Horažďovice - soubor podle lidové pohádky: Otík, aneb Co se skrývá v kolébce
7.   přípravka Vozichet, Jablonec nd Nisou - J. Polanská: Doktoři a velryba
8.   Mikrle, Kolegioum hraběte Šporka, Jaroměř - K. Čapek, J. Holasová, M. Kubina: Šlépjej
9.   Rámus, Plzeň - Z. Vašíčková na motivy arabské pohádky: V prdeli
10. Civáramo 2+3, ZUŠ Veselí nad Moravou - V. Trávníčková: Krásná Pindaba
11. Spolek loutek Loutkino, Brno - A. Zemančíková podle lidové bajky: Liška 3x jinak aneb Kdo jinému jámu...
12. Ilegumova divadelní společnost, Praha - J. Hojka a kol. podle ruské pohádky: Zlatá ryba
13. Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř - V. Říha, J. Holasová a kol.: Ubrousku, prostři se!
14. Naopak, Dramatišká školička při SMS, Svitavy - J. Mandlová a soubor: Všichni jsme si...
15. Divadlo Kordula, Liberec - M. Kubátová, R. Krause, V. Kušvancová: Nevěsta bílého medvěda
16. Vozichet, Jablonec nad Nisou - D. Defoe, R. Hancvencl: Robinson
17. JakKdo, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř - A. a V Mrštíkové, J. Holasová a soubor: Musí to bét?
18. Spolek loutkářů Na Holou, Hořovice - Mayovka aneb Ve stínu šumavských hvozdů

Soubory v programu Fenomén loutka aneb Tradice, která se rozvíjí

1.   Spastiks / HAMU, Praha - kolektiv autorů: Dopad
2.   Studio DAMÚZA, Praha - A. Mikulka: Houpací pohádky
3.   Spolek SunCab.org a maringotky - Bylinková exkurze a The Collector
4.   Studio DAMÚZA, Praha - Filip Jevič: Bajaja
5.   Divadlo Alfa, Plzeň - Šimon Olivětín: Cesta do středu země (sopouchem Milešovky)
6.   Západočeské muzeum, Plzeň - Paleontologie naživo
7.   Naivní divadlo, Liberec - Judith Schalanskz, Filip Homola: Jsou místa oblíbená tmou, kde nikdy
      a nic na ostrovech se skrývá odlehlých
8.   Studio DAMÚZA, Praha - Vendula Bělochová: Momotaró
9.   Loutkářská konzervatoř II. ročník, Praha, Chrudim - kolektiv autorů: Zanechat stopu
10. Theater Couturier & Ikkola, Berlín (DE) - Wolf Erlbruch, Jörg Lehmann: Kachna, Smrt a Tulipán
11. Láďa Karda, KALD DAMU, Praha - Ladislav Karda: Loutky a cigára
12. Cie. Freaks und Fremde, Drážďany, (DE) -  Sabine Köhler a Heiki Ikkola:  Freakshow: The Best In Town !!!
13. Studio DAMÚZA, Praha - Markéta Sýkorová: Jakoubkovo splněné přání
14. Martin Hak, Pustá Kamenice - Martin Hak: Vyberte si pohádku
15. MárkusZínház, Pécs (HU) - soubor: Historie létání
16. Studio DAMÚZA, Praha - Katarína Vrbová: Co chce Jepice
17. Divadlo Buchty a loutky, Praha + Monika Knoblochová a spol. -
      Tragédie o doktoru Faustovi aneb Co jsem myslil, že jsem dělal, že jsem se tomu pekelníkovi upsal
18. Loutková divadelní společnost Pana Párka, KALD DAMU, Praha -  Posvícení v Hudlicích
19. Divadlo PIKI, Pezinok (SK) - Iva Procházková, Katarína Aulitisová: Babička z vajíčka
20. Martin Hak, Pustá Kamenice - Martin Hak: Velrybí doupě
21. Divadelní společnost Kordula, Liberec - I. Instančuk, P. Kordová: Papírové pohádky,
      aneb Tři pohádky o kmotru Zajíci
22. MárkusZínház, Pécs (HU) - tradiční lidové hry Kathputli
23. Vocaď pocaď, Praha - B. Vyskočilová, C. Eftimiadisová: O dobrém jídle